Každé ráno s čajem

Dospělí lidé se dělí na dvě skupiny, jedna by nedala ani ránu bez několika šálků lahodné kávy denně. Druhá skupina zase vypije hektolitry týdně nápoje, kterému říkáme čaj. První skupina ho vyhledává, až když je něco v těle nebo s tělem špatně, když je například nachlazené nebo má horečku, bolest v krku a tak dále. Tento nápoj je také vhodný, když trpíte například na zažívací potíže a jste dehydrovaní, zajistí se tím velká hydratace, ale opravdu jeden šálek nestačí. Děti zase mají rády jejich ovocné varianty.

caj

Vždy je ale důležité vybírat kvalitu, protože pokud se řadíte mezi druhou polovinu, vypijete tohoto nápoje opravdu litry týdně, proto byste neměli dopustit, aby se vám tímto prostřednictvím dostávaly do těla nějaké zbytečné toxiny a nežádoucí látky, které jsou specifické pro ty levnější nebo nejlevnější varianty. Kdo nemá v lásce kávu, může se z více zdrojů dočíst, že některé druhy čajů obsahují dokonce více kofeinu než káva. Záleží, kolik množství ho vypijete. Ráno tedy byste měli dávat přednost černému nebo zelenému, které obsahují povzbudivé látky. Skvělou volbou je Ceylon černý čaj, který právě obsahuje tein.

salek

Pozor, nepodávejte ho právě kvůli tomu malým dětem. Jedná se velice oblíbený druh, který se pěstuje na Srí Lance, je specifický svojí citrusovou chutí, takže ideální i na osvěžení. Věděli jste, že v létě byste měli spíše pít teplé nápoje, aby došlo k ochlazení organismu, nikoliv studené nebo úplně ledové limonády? Samozřejmostí je to, že kvalitními čaji jsou jejich sypané varianty. Navíc si díky tomu budete moci nadávkovat přesně takové množství, které potřebujte, nebo které si vyžaduje nádobí, kterým budete tento nápoj servírovat. Pozor si dejte i na dobu, kterou louhujete usušené lístky, aby to bylo dostatečné a ne nadbytečné. Udělejte si vše zásoby domů z internetového obchodu Darka Company.