Kolegen je zázrak

Pustíte si televizi a v první nebo nejpozději v druhé reklamě se objeví tajemný, záhadný, všemi obdivovaný kolagen. Kolagen na klouby pro seniory, proti vráskám pro střední věk, pro lepší vlasy a nehty pro všechny věkové kategorie. Kolagen na vás vyskočí určitě párkrát za večer.

Kolagen je bílkovina, kterou najdeme v celém našem těle. Jenže s přibývajícím věkem ho naše tělo začíná produkovat stále méně a naším nezdravým životním stylem ho ještě více nutíme, aby produkci omezil. Není tudíž divu, že se po padesátém roce života začínají objevovat první vrásky, pleť není vypnutá, začínají nám vypadávat vlasy, lámat se nehty apod. Reklama v televizi bude mluvit hlavně o kloubech, protože vědí, že klouby občas bolí každého, kdežto vrásky každý nevnímá jako tragédii, aby je musel stůj, co stůj řešit.

tvář

Vědeckými studiemi je prokázáno, že kolagen opravdu funguje a vyplatí se, když ho tělu začneme, v době, kdy klesá jeho přirozená produkce, dodávat. Ale to neznamená, že máte s kolagenem začít až když se objeví první příznaky stárnutí. Vybrat si správný druh kolagenu, který pomůže na vaše problémy, to je otázka chvilky, protože máte na výběr pouze ze tří druhů, a nemůžete se splést, ať už si vyberete kterýkoliv. Můžete si vybrat i kolagen s různými přídavky, jako třeba kolagen s vitamínem C. O prospěšnosti vitamínu C vás přesvědčí každý lékař, zvlášť za sychravého podzimního počasí.

pleť

Trápí vás první vrásky? Chcete si udržet stále mladistvý vzhled vaší pokožky? Dodávejte tělu přírodní kolagen a vaše kůže se bude cítit jako za mlada, pevná a pružná, a vy se budete cítit plní energie. Máte se rádi? Nemyslete jenom na druhé, ale dopřejte si skutečnou omlazovací kůru pomocí kolagenu, ať už tabletky, tobolky, nebo ve vodě rozpustný, který má největší účinnost. Investujte do sebe, do svého vzhledu, do svého zdraví.