Mobil do práce

Vždycky jsem chtěla nějaký lepší mobilní telefon. A šlo mi taky hlavně o design mobilu. Nikdy jsem si nepřála takový mobil, který má pouze taková ta ošklivá velká tlačítka. Samozřejmě, že si budete jistě pamatovat ještě ty klasické staré mobily. Myslím si, že s jim říkaly cihly. Ale když to tak vezmu na druhou stranu, tak ten člověk, který neměl tu cihlu, tak byl borec. Protože každý dříve chtěl mít mobil a vůbec mu nevadilo, že je to takový velký těžký ohromný telefon. Dnes jsou mobily takové, že čím menší, tím lepší.  Nicméně tohle ale taky už neplatí. Ještě donedávna platilo, že když je malinký mobil, taky to více cool a taky více moderní. Bohužel to už ale taky není pravda.

Mobil využívám i v práci.

Nyní se vyrábějí takové ty placaté mobily. Myslím, že tady platí, a že čím hubenější je ten mobil, tak tím lépe. A nevím jak vy, ale já už se někdy bojím i mobilní telefon vzít do rukou. Protože někdy je mobil tak tenký, že si myslím, že se mi v té ruce zlomí anebo nějak vypaří. Samozřejmě, že je to pouze jenom vtip a je to jenom takové na oko, protože všechno už je kvalitní. Myslím si, že konstrukce mobilního telefonu je už tak kvalitní, že nejde jen tak rozbít. Nicméně ale mně už se to párkrát podařilo. Několikrát mi mobilní telefon spadl na zem a já jsem měla prasklý displej. A to nemluvím o kosmetických vadách na mobilu.

Mobil má mnoho funkcí.

Navíc si myslím, že bez mobilu už by to asi nebyl ten svět, jaký je dnes, protože v dnešním světě si můžete všechno urychlit, když máte mobilní telefon. Protože přes mobilní telefon se dá taky pracovat, můžete přijímat a volat hovory, taky posílat zprávy nebo emaily. To já používám taky mobilní telefon a práci. Myslím si, že kdybych neměla chytrý mobil, tak bych to měla v práci o mnoho složitější a taky by mi to zabralo opravdu o mnoho vice času. A vy taky využíváte svůj chytrý mobil na práci nebo jenom na soukromé hovory?