Načerpat energii před zimním obdobím, která dovolená bude pro Vás ta pravá?

PRODLOUŽENÝ WELLNESS VÍKEND

Horká perličková koupel, sauna, různé typy masáží, krásné hotely a výborné jídlo. To v tomto studeném období přímo svádí. Wellness víkend, dle mého názoru ideální dovolená pro ty, kteří si nechtějí plýtvat dny z dovolené. Vezměte svou drahou polovičku, kamarádku nebo třeba člena rodiny a vyrazte na wellness víkend. Odpočinek vy i Váš doprovod jistě ocení.
mlha za kopcem
PŘÍRODA VOLÁ
Vezměte batoh a pohorky a vydejte se na pořádnou výpravu. Vydejte se na Šumavu kolem Vydry nebo do Krkonoš zdolat Sněžku. Venku sice nejsou zrovna tropy, ale to na pořádný výšlap není nutností, naopak se Vám půjde lépe. A komu chůze zrovna nevoní, může vyrazit na kole, taková cyklo dovolená také není k zahození. Důležité je pořádně se nadýchat čerstvého vzduchu v lůně přírody a načerpat energii na zimu, která nás čeká. A to nejhlavnější…Česká Republika má tolik krás, které stojí za to vidět.

TEPLO TEPLÍČKO, MOŘE MOŘÍČKO
Sedněte k internetu a zarezervujte si nejbližší volný termín dovolené u moře. Díky životu v moderní době máme tu skvělou možnost letět za teplem klidně hned druhý den po rezervaci, stačí jen zabalit plavky a druhý den už můžete popíjet koktejl na pláži v Egyptě, Španělsku nebo třeba v Arabských Emirátech. Tak proč těchto možností nevyužít a nenačerpat teplo a slunce před dlouhou zimou a pořádně si neodpočinou před Vánočním shonem? Po takové dovolené Vám toto hektické období nakonec tak hektické nepřijde, neboť budete přímo nabití energií.
hvězdice v písku
SPORTEM KU ZDRAVÍ
Horská chata, teplo ohně z rozpáleného krbu a příjemně bolavé nohy z pořádně „lyžovačky“. Každý odpočívá jinak a tak sportovní nadšenci ocení spíše akční dovolenou. U nás zatím sníh není, ale proč nevyrazit na ledovec za pořádnými kopci, kde se můžete vyřádit na lyžích nebo snowboardu? Navíc taková dovolená na sněhu se dá krásně spojit s wellness dovolenou, neboť po pořádném sjezdovém dni je třeba se řádně zahřát v sauně nebo perličkové lázni.