Narozeninová párty v indiánském stylu

Není snad dítě, které by si někdy nehrálo na indiány. Jakmile dosáhnou věku, kdy mohou pobíhat po zahradě nebo po lese a mít na hlavě čelenku a v rukách luk a šípy, rázem se propadnou do indiánské říše. A s vítěznými pokřiky tancují okolo vašeho domu a nad bledými tvářeni se slitují jen v případě, že jim přinášejí odpolední svačinu nebo je zvou do svých příbytků na kousek teplé krmě.

dítě tomahawk

Děti se dokážou propadnout zcela a bez zábran do svých her, natož, když jim samotným pořídíte indiánské bydlení, kde budou přebývat a ukrývat se před nepřítelem. Teepee pro děti, byť nebude ušito z pravých bizoních kůží, je skvělým dárkem pro malé indiány. Dnes už nestačí jen brko zastřené ve vlasech. Překvapte vaše ratolesti a uchystejte jim narozeninovou párty v indiánském stylu. Do jara či do léta na to budete mít spoustu času si promyslet vše potřebné.

teepee stan

Vaše dítka a jejich kamarádi ocení volný prostor na vaší zahradě, který jim poskytnete na hraní a oslavu narozenin. Přední místo zaujme právě teepee, který skýtá dostatek prostoru pro úkryt před dospělými bledými tvářemi, které vezmou děti na milost jen v případě, když jim bledé tváře přinesou pohoštění a ovocné šťávy. Při hraní her vytráví i rudochům a než by ulovili bizona, vezmou zavděk svačinou, byť i od nepřítele. S huronským pokřikem s tomahavky v rukách se seběhnou okolo namazaných chlebů a svačinu spořádají na to šup. Ale co nejrychleji opusťte jejich prérijní prostor nebo se stanete jejich zajatci a budou za vás požadovat výkupné!

Nechejte děti se vyřádit do sytosti. Hra na indiány je dětskou oblíbenou praktikou rozvíjející neuvěřitelně jejich fantazii. Podpořte proto jejich dětský svět a pořiďte jim i indiánské bydlení, protože týpí je základnou pro Apače a jeho početnou indiánskou tlupu bojujícím proti Komančům, Černonožcům anebo nepřátelským Siouxům. A třeba vás i překvapí prosbou o dárek v podobě knížky o indiánech, aby se jim ve svých hrách co nejvíce přiblížily.