Nestyďte se za svůj úsměv!

Mnoho lidí se narodí s křivými zuby. Jedná se o velice častý problém, který mnoho pacientů vůbec neřeší. Jedním z hlavních důvodů, proč lidé nechtějí se svými zuby něco dělat, jsou finanční náklady. Jedná se totiž o kosmetické úpravy, které jsou známé především tím, že nejsou propláceny zdravotní pojišťovnou.
Nicméně je v první řadě nutné říct, že rovné, zdravé a zkrátka krásné zuby a úsměv jsou základem každého zdravého sebevědomí. Budete-li se bát své zuby ukazovat a usmívat se, uškodíte především sami sobě.žena s rovnými zuby
Přitom v dnešní době, již není problém, aby rovnátka nosili lidé v každém věku. Pokud si říkáte, že jste na to již staří a nevyplatí se to, opak je pravdou. Zuby si můžete nechat srovnat klidně i v důchodovém věku – a nenecháte https://www.tipcars.com/magazin/aktuality/nenechte-si-ujit-xxiii-tipcars-prazsky-rallysprint.html za to majlant (ano v dnešní době se již nejedná o předražené služby, které si mohou dovolit pouze ti nejbohatší). Vyhledáte-li správného doktora, léčba nebude ani zdlouhavá, bolestivá a dokonce ani drahá.
Existuje hned několik možností, jakými si můžete své zuby narovnat. První variantou jsou snímací rovnátka PetrOrtho.cz (známé také jako vyndavací). Jsou používána u pacientů s lehčí vadou. Snadno vyléčí špatný skus nebo lehké pokřivení. Dále jsou používány k udržené již srovnaných zubů. Nicméně je nutné, aby rovnátka pacient nosil několik hodin denně, aby výsledek byl stabilní. Jedná se o nejlevnější variantu.usmívající se žena
Dalším problémem, díky kterému jsou služby ortodontisty vyhledávány je skřípání zubů (především ve spánku). Ačkoliv se zdá, že se nejedná o závažný problém, opak je pravou. Je nutné si uvědomit, že toto skřípání ničí zubní sklovinu, díky čemuž se zuby stávají náchylnější ke kazům a dalším nemocem. Skřípání je velice hlasité a může významně rušit i jiné osoby, které v místnosti spí.
Rozhodnete-li se vyhledat pomoc doktora z jakéhokoliv důvodu, určitě budete s výsledkem spokojeni.