Řasenka pro každé oko

Při nakupování kosmetiky, krémů a péče o pleť je důležité vědět na jaký typ pleti budete přípravky nakupovat. Jestliže vedle sebe postavíte deset lidí, tak nebudou mít všichni stejný typ pleti. Někdo trpí na suchou pokožku, jiní na mastnou. Dobře se mají ti, kteří mají normální pokožku bez akné a jiných kožních potíží. Je důležité pleť hydratovat již od mladého věku a svou kosmetiku přizpůsobit tomu, jaký typ pleti máte.

kožní potíže

Dost často se také můžete setkat s tím, že na některé produkty nebude Vaše pleť reagovat pozitivně. Může se objevit pálení, začervenání vyrážka a jiné problémy. V tomto případě je dost možné, že nějaká látka v produktu Vám nesedla. Je i ta možnost, že máte citlivou pleť. V tom případě se zkuste vyvarovat látkám, které dráždí. Dráždivými látkami mohou být i vůně obsažené v krémech a jiných přípravcích. Je potřeba zkoušet na menší místa a sledovat, zda bude kůže reagovat záporně.

Dekorativní kosmetiku má většina žen. Některé však nepoužívají určité produkty, protože si myslí, že jim nevyhovují nebo nesednou. Například některé slečny trápí svědění, pálení nebo slzení očí, když si nanesou na řasy řasenku. V tomto případě je dost možné, že má pouze citlivé v oči. Neznamená to, že musí přestat používat kosmetiku na oči. Stačí se na trhu podívat po řasence na citlivé oči. Tuto řasenku mohou používat všechny dámy, které si rády líčí své oči a nechtějí mít reakci na normální řasenku.

dlouhé řasy

Jednou z těchto řasenek na citlivé oči je Pulo. Je pro všechny ženy, které mají rády prodloužené a husté řasy. Zároveň je její pozitivní vlastností to, že posiluje a vyživuje. Postupně nanášejte vrstvy. Naneste první vrstvu a pokud chcete ještě více zvýraznit oči, tak chviličku vyčkejte a poté naneste další vrstvu. Tuto řasenku můžete doplnit navíc sérem pro růst řas a obočí.