Štíhlá, plnoštíhlá?

Každá žena je krásná, jen se musí na sebe pořádně podívat. Protože v dnešní době se každá srovnává s nějakou celebritou nebo s jinou, další ženou kterou vidí. A proč tomu tak je? 

Je spousta různých důvodů, proč se mezi sebou ženy srovnávají, Třeba kvůli zájmu a někteří se tímhle dokonce i motivují. Nejhorší je, že díky sociálním sítím je konkurence vysoká. Stále častěji narážíme na hezká těla žen, které umí na sebe upoutat pozornost a dostávají tak obdiv u mužů. A takový zájem může ublížit ne jen jedné ženě.

žena

Co ženy srovnávají? 

  1. Postavu a vzhled
  2. Muže (mnoho žen se rádo chlubí svými muži, jak jim pomáhají, starají se o děti a další věci), proto jsou dalším tématem žen.
  3. Děti (každé dítě je jiné a nikdy by jsme je neměli srovnávat mezi sebou) Nechte rozvíjet jejich osobnost 
  4. Práci a peníze ( ano i tohle téma někdy zabolí. Pamatujte si, že peníze nejsou všechno)
  5. A čas, který si pro sebe ženy dokážou najít 

postava

Postava je důležitá. Mít sexy štíhlé tělo, by chtěla mít každá žena. A proto se ze sportu a zdravého životního stylu stal boom, na který narazíte všude. Díky sociálním sítí jako je Facebook, TikTok, Instagram a další, můžeme narazit na spousty influencerek, které propagují různé výrobky na hubnutí. Ano, tyhle produkty spousta žen koupí a pak jsou zklamané nebo si zadělají na zdravotní potíže. Dámy, to co si na těle vypěstujete za pár let, nezmizí díky nějaké kávě nebo tabletám za pár měsíců. Kvůli své postavě jsme schopni všeho. Některé jsou ochotné trpět hladovkou, jiné zkoušejí zázračné produkty a další zase dietami. Chceme se líbit hlavně sami sobě a pak až mužům. Pokud sami se sebou nejste spokojené, tak nebudete nikdy. Musíte proto obětovat svůj čas, návštěvy v rychlém občerstvení a podobně. Vaše postava nemusí být jen štíhlá, ale i plnoštíhlá. Každý muž má jinou potřebu a každému se líbí něco jiného.