Texty pro internetové stránky i eshop

Nevíte si rady s obsahem vašeho webu? Rádi byste měli hezké a kvalitní stránky, ale nejste si jistí texty, které by odpovídaly náročným požadavkům dnešních zákazníků a raději nechcete nic zkazit? I texty totiž mohou velkým způsobem ovlivnit úsudek klientů nebo lidí, kteří je budou číst.

copywriter

  • V dnešní době jsou na internetové stránky kladeny opravdu vysoké nároky. Pokud chcete na tomto poli uspět, tak bohužel už nestačí založit si pouze hezké webovky. Potřebujete také být na internetu vidět. Což zařídí naše firma se svými službami SEO neboli optimalizace vašich stránek pro internetové vyhledávače jako je Google nebo Seznam. Dostaneme vaše stránky do popředí, aby vůbec byly vidět.

Tvorbu obsahu můžete přenechat zkušeným profesionálům. Vytvoříme pro vás firemní obsah, reklamní sdělení, texty na web a spoustu dalšího.

Služby na míru

Copywriting i copyediting připravují zkušení SEO copywriteři.
Copywriting SEO probíhá stále pod naším dozorem a naší kontrolou. Vytváří se takové texty, které budou pasovat konkrétně na váš web nebo eshop. Každý klient má jiné nároky a požadavky, proto každou spolupráci zpracováváme jako individuální službu danému klientovi.

komunikace

Naši Copywriteři pro vás vytvoří zajímavé, poutavé a čtivé texty. Každý článek či text je zároveň přizpůsobený tak, aby odpovídal vysokým nárokům vyhledávačům, čili pokrývá veškeré nároky optimalizace pro vyhledávače.
Poskytujeme tyto služby:

  1. Web texty – psaní textů pro konkrétní webové stránky
  2. Seo texty – psaní textů pro konkrétní webové stránky se zaměřením na optimalizaci
  3. PR články – reklamní sdělení

Nejprve začneme zjišťováním podrobností o daném textu a daném obsahu stránek. Zajímá nás, jak budou stránky a texty do budoucna využívány. Musíme připravit článek s maximální efektivností, a chceme zaručit co nejlepší výsledek proto se zaměřujeme na váš produkt nebo službu. Zadáme články pro napsání, následně vám je vypracované zašleme, abyste je mohli okomentovat a zhodnotit, případně se texty upravují, dokud nevyhovují veškerým požadavkům.