Tkaní koberců

Pokud byste si přáli, tak tu pro vás máme naprosto skvělé a luxusní možnosti. Jestliže chcete udělat někomu radost, dárek na narozeniny, který by měl hodnotu a byla by tam ruční práce a vloženo kus něčí osobnosti, tak tohle bude dárek, který jistě oceníte jak vy, tak i oslavenec, pokud umí ocenit krásu ručně tkaných koberců. Děláme středověké motivy, orientální motivy.
křeslo u piana
Naší specialitou je melírování nebo se tomu může také říkat ruční tkaní barevným útkovým materiálem, který je složený z více tenkých barevných nití a tím pádem se pěkně dosáhne barevných přechodů a podobně, takže se vám to bude moc líbit. Tímhle způsobem klidně převedeme do varianty tkaného koberce i třeba nějaký váš obrázek, který byste chtěli mít v této ručně tkané formě, takže to je také docela pěkný dárek, nemyslíte? Je to opravdu hodně originální, tak se nebojte a bude to skvělé. Dále ovládáme rypsovou techniku, což znamená, že tohle všechno tkáme na horizontálních nebo vertikálních stavech a stejně tak, jak je tomu u tapisérií, jsou to unikátní a originální práce na zakázku. Tkaní koberců se vám bude líbit.
vzorovaný koberec

Ruční vázání koberců

Další metodou, kterou umíme utkat koberec je ruční vázáné, která je samozřejmě časově nejvíce náročná, ale zvládneme i tohle udělat, protože nám záleží na vaší spokojenost a chceme uspokojit i ty nejnáročnější klienty, tak se nebojte a rozhodněte se ještě hned dneska a vyberte si z naší nabídky tyhle všechno skvělé možnosti a bude to geniální volba. Podívejte se třeba i na ukázky našich prací, abyste si udělali obrázek o tom všem, jak tohle vypadá a jak tohle všechno dopadne a čeho všeho jsme schopni. Uvidíte, nezvládneme udělat opravdu všechno, protože máte bohaté zkušenosti a kvalifikované zaměstnance, kteří tohle dělají třeba celý život a je to jejich poslání, tak se o tomhle přesvědčte sami a dejte jim tu možnost, aby vám to ukázali, čeho jsou schopní.