Tkaní koberců

Pokud byste si přáli, tak tu pro vás máme naprosto skvělé a luxusní možnosti. Jestliže chcete udělat někomu radost, dárek na narozeniny, který by měl hodnotu a byla by tam ruční práce a vloženo kus něčí osobnosti, tak tohle bude dárek, který jistě oceníte jak vy, tak i oslavenec, pokud umí ocenit krásu ručně tkaných koberců. Děláme středověké motivy, orientální motivy.
křeslo u piana
Naší specialitou je melírování nebo se tomu může také říkat ruční tkaní barevným útkovým materiálem, který je složený z více tenkých barevných nití a tím pádem se pěkně dosáhne barevných přechodů a podobně, takže se vám to bude moc líbit. Tímhle způsobem klidně převedeme do varianty tkaného koberce i třeba nějaký váš obrázek, který byste chtěli mít v této ručně tkané formě, takže to je také docela pěkný dárek, nemyslíte? Je to opravdu hodně originální, tak se nebojte a bude to skvělé. Dále ovládáme rypsovou techniku, což znamená, že tohle všechno tkáme na horizontálních nebo vertikálních stavech a stejně tak, jak je tomu u tapisérií, jsou to unikátní a originální práce na zakázku. Tkaní koberců http://atelierytapiserii.cz/tkani/ se vám bude líbit.
vzorovaný koberec

Ruční vázání koberců

Další metodou, kterou umíme utkat koberec je ruční vázáné, která je samozřejmě časově nejvíce náročná, ale zvládneme i tohle udělat, protože nám záleží na vaší spokojenost a chceme uspokojit i ty nejnáročnější klienty, tak se nebojte a rozhodněte se ještě hned dneska a vyberte si z naší nabídky tyhle všechno skvělé možnosti a bude to geniální volba. Podívejte se třeba i na ukázky našich prací, abyste si udělali obrázek o tom všem, jak tohle vypadá a jak tohle všechno dopadne a čeho všeho jsme schopni. Uvidíte, nezvládneme udělat opravdu všechno, protože máte bohaté zkušenosti a kvalifikované zaměstnance, kteří tohle dělají třeba celý život a je to jejich poslání, tak se o tomhle přesvědčte sami a dejte jim tu možnost, aby vám to ukázali, čeho jsou schopní.