Užijte si stěhování do Liberce tak trochu jinak

Kdo chce ušetřit za stěhovací služby, může to udělat několika způsoby. Například zapřáhnout za tažné zařízení přívěsný vozík, anebo si pronajmout přepravní dodávku. Tímto způsobem přemístíte z místa na místo v podstatě cokoli, snad jen kromě varhan, trezorů a podobných předmětů, jejichž hmotnost či velikost by byla nad vaše síly.

Kromě těch trezorů a varhan se však mohou vyskytnout i jiné obtíže, a to by mohlo být důvodem, proč raději oželet stěhování vlastní silou, a dát přednost profesionálům. A je tu ještě jedna věc – stěhování do Liberce či na Liberecko je svým způsobem zvláštní – není to totiž nudný kraj, který byste měli zcela ignorovat, ba právě naopak.

horský hotel Ještěd

Kdo vám rozebere nábytek – pokud potřebujete přestěhovat rozebíratelný nábytek, jako je postel či vestavěná skříň, a netroufáte si na to sami, stěhovací firma to za vás udělá v rámci běžné smlouvy. Navíc je pojištěná, takže nemusíte mít obavy z poškození či ztráty některých komponentů.

Kdo přenese pračku a dlouhý koberec – přenášet pračku po schodech není žádná legrace, můžete se při tom i nebezpečně zranit nebo pračku upustit a karambol je na světě. Podobné je to i s dlouhými a těžkými koberci, ty se nesmí přelamovat, musí se nosit rovně v celé délce a do vyšších pater po schodech je musíte zvedat do výšky, což je dost namáhavé.

okna hotelu na Ještědu

Kdo si poradí se zrcadly, garnýžemi, svítidly či kuchyní – tohle vše stěhováci zvládnou, pokud nemáte sílu nebo čas zabývat se vrtáním do betonu a montáží těchto předmětů.

Stěhování využijte k rekreaci – zdá se vám toto tvrzení příliš troufalé? Domníváme se, že ne, protože pokud stěhovací firma skutečně zvládne vše, co máte v plánu, budete mít dostatek času i energie k relaxaci a výletům do přírody. Liberec a Liberecko, to je horský hotel Ještěd, zoologická a botanická zahrada, CHKO Jizerské hory, vodní nádrž Souš, Tanvaldský špičák, Mariánská hora, osada Jizerka, viadukt ve Smržovce a mnoho cyklotras a tras na běžecké lyžování.