Vydělejte tím, že ušetříte

Jak se říká, pokrok nelze zastavit. A tak každý hledáme, jak vše zjednodušit, urychlit a vyrábět ty nejkvalitnější věci za nejnižší ceny a v nejrychlejším čase. A právě k tomu slouží 3d tisk. Dříve jste museli součástky objednávat od firem, kde je vyráběla spousta zaměstnanců na spoustě strojů, trvalo to dlouho a stálo to moc peněz. Dnes už lze vše urychlit. Pomůžeme vám v tom levný 3d tisk https://3d-tiskni.cz/.

3d virtuální realita

Co je to 3d tisk?

Většina z nás už o něm něco ví, pro ty kdo však ještě neznají tuhle skvělou vymoženost, díky níž vytisknete objekt ve třech rozměrech.

V čem spočívá výhoda 3d tisku oproti klasické výrobě?

Zatímco u klasické výroby musíme odřezávat, obrušovat, jednoduše stále vyhazovat zbytky materiálu, při 3d tisku to funguje naopak. Použijeme jen tolik materiálu, kolik je nutné, abychom docílili výroby objektu naší potřeby. Šetří to tedy nejen peníze, ale i životní prostředí. Navíc se lze takové spoléhat na kvalitu a menší pravděpodobnost vadných výrobků, než v klasické výrobě.

K čemu všemu se 3d tisk využívá?

Vytisknout lze téměř cokoliv. Ať už modely reálných věcí, zdravotnické pomůcky, součástky k další výrobě, dekorace, nádobí, hračky… Možností je nespočet a záleží především na naší kreativitě.

Z jakého materiálu lze tisknout?
I zde je možností spousta a záleží na tom, čeho se snažíme dosáhnout. Pro základ se však jedná o různé druhy plastů, kovů, nebo pryskyřice.

tlačítko na klávesnici

Jaká je přibližná cena 3d tisku?

Samozřejmě záleží na zvoleném materiálu, kvalitě tiskárny a složitosti výrobku.

Obvykle se ceny pohybují mezi 50-300Kč za hodinu tisku.

Je nutné vlastnit 3d tiskárnu?

Ne! Výrobky si můžete jednoduše objednat od společnosti, která se 3d tiskem zabývá.

Koho oslovit v případě zájmu o 3d tisk?

Vybírejte firmu, která má s 3d tiskem zkušenosti. Tím předejdete zbytečnému zdržování. Rovněž je nutné porovnat cenu, kvalitu a ochotu poradit. Je dost možné, že budete potřebovat pomoc i s 3d návrhem. V takovém případě je sázkou na jistotu firma 3D TISKNI, která dodává 3d výrobky po celé ČR.