Záchrana při boji se stresem

Vyhnout se při všech povinnostech, starostech, práci a zodpovědnosti, kterou denně máte samotnému stresu, který jich provází, je snad nadlidský úkol. Není lehké s ním bojovat a ani se postarat o to, abychom ho neměli. Naštěstí se najdou relaxační činnosti, které nám ho pomáhají odbourat a přivést do stavu pohody a odpočinku.
vybarvování obrázku

Antistresové omalovánky na vrcholu

Už jste o nich slyšeli? A pořád vám přijdou dětinské a málo nápomocné? V tom případě jste jich ještě nezkusili a neobjevili kouzlo, které v sobě nosí. Nejedná se totiž o žádnou zábavu pro malé děti, ty mají omalovánek dostatek a podstatně se liší od těch, které jsou určené pro dospělé.
Jejich principem je maximální soustředěnost na dané vymalování obrázku, díky čemu snížíte vaši fyzickou aktivitu na minimum a poskytnete vašemu myšlení zcela klidný průběh.Díky nim se totiž postaráte o to, abyste na chvíli zapomněli na to, co všechno se kolem vás hromadí a nedá vám v klidu spát a někdy i dýchat.
voskovky v kelímku
Antistresové omalovánky jsou psychology doporučované obzvláště v případě, že se věnujete náročnému zaměstnání, které obnáší vytížení mysle a způsobuje vám vnitřní tlak, díky čemu propadáte zoufalství.
Jsou prospěšné hned z několika důvodů:
–       vaši aktivitu a mozkovou činnost zaměříte pouze na to, co děláte
–       odpoutáte se od stresu a myšlenek, které vám brání v tom, být ve vnitřní pohodě
–       zlepšíte vaši fyzickou i psychickou aktivitu ve vašem dosavadním zaměstnání
–       dodají vám ztracenou energii, kterou získáte odpočinkem při malování
–       pomůžou vám s koncentrací a soustředěním
meditující dívka

Připojte i meditační cvičení

Zapojit do vašeho cíle přivést se do stavu klidu a pohody, můžete i starou známou meditací. Fantastické je, že ji můžete provádět kdekoliv jen chcete, a to díky tomu, že se zaměříte na jednoduché cvičení.
Do duševní rovnováhy váš přivede i tolik opěvovanájóga, která má vynikající výsledky ve všech ohledech. Pomáhá prokrvovat nejen mozek, ale i tělo, díky čemu se dostanete do stádia, kdy se budete cítit nejen duševně, ale i fyzicky fit.

Publikováno v Nezařazené