Zážitek, na který ještě dlouho nezapomenete

Únikové hry se těší velké oblibě. Není se co divit, protože rozhodně mají co nabídnout. Ocitnete se v místnosti plné záhad. Musíte vymyslet, jak se dostat ven. Pomohou vám nápovědy, díky nim se dostanete ke klíči, ke kódu zámku nebo k nějakému potřebnému předmětu. Musíte přitom logicky uvažovat, být rychlí a vynalézaví. Přijďte si vyzkoušet jaké to je, když to prožijete na vlastní kůži. Zažijete nečekané pocity, napětí i akci. Escape game Praha vás vítá.

kapesní hodinky

  • Neseďte jenom doma u počítače. To je nuda, kterou zažívá kdokoliv. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, když musíte hru prožít naplno.

Tento typ zábavy je vhodný pro každého. Pro dospělé, pro zaměstnance, pro kolegy. Můžete je překvapit a pozvat, aby s vámi šli vyzkoumat nějaké tajemství, jistě se pobavíte a zažijete netradiční zážitek, na který budete ještě dlouho poté rádi vzpomínat. Ideální je to příležitost pro kamarády a přátele. Stmelíte kolektiv a zažijete originální a jedinečný zážitek.

Skryté nápovědy i logické hádanky

Není to jenom tak, dostat se ven. Pomohou vám samozřejmě hádanky, ale na řešení musíte přijít sami. Váš tým může mít 2 – 5 členů. Nejméně je však nezbytné, abyste do akce vstupovali ve dvou. Naopak maximálně vás může být 5. Bude vám dán i časový limit. Právě ten omezuje hráče ve hře, protože musíte také myslet na to, abyste během celé události mysleli na čas. Zbytečně ho neztrácejte, abyste nakonec neuvízli na věky v této tajemné místnosti. 75 minut bude dostačující doba? Zvládnete uniknout a dostat se ven? To se ještě uvidí!

čas

Základní místností je Enigma. Čeká vás překvapení a plno záhad. Další možností je typ – Dvojitý agent. Ta má vlastní zápletku. Dostaneme vás do děje, celá akce vás pohltí a věřte, že na chvíli úplně zapomenete na okolní svět. Vaše instinkty budou pracovat naplno, stejně tak jako vaše uvažování a přemýšlení, které se rázem změní. Budete muset přemýšlet o dané situaci a o všech okolnostech, do kterých jste právě vstoupili. Zábava, napětí, akce a neobyčejné dobrodružství.